KONST / Litografier / Färglitografi 11978040

nr 1197 8040

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, "Vårholma Handel". Signerad, numrerad 421/450. Motivet: 40x53 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 20 augusti 2018
kl 19:12:32

3/8 16:32:54 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö